הלוואות מבנקים

הכל על הלוואות מבנקים

גם מהבנק ניתן לקבל כסף, ובקלות רבה!
נהוג לחשוב שאפשר לקבל הלוואה רק מהבנק בו מתנהל חשבונכם, אבל האמת היא שזה לא ממש נכון.

תוכן עניינים

כרטיסים עבור הלוואות מבנקים
מלאו פרטיכם
לבדיקת זכאות להלוואה

אפשר כמובן לקבל הלוואה מהבנק בו מתנהל חשבונכם, אבל אפשר בהחלט לקבל הלוואה מכל בנק אחר, ללא קשר לבנק בו אתם מנהלים את חשבון הבנק שלכם.

לכן כדאי לעשות סקר שוק לפני שלוקחים הלוואה ולבדוק לעומק מה מציע כל בנק ומה יהיה לכם הכי מתאים.

להלוואה בנקאית יש כמה יתרונות, ביניהם שמדובר בדרך כלל בריבית נמוכה יותר מאשר בהלוואה חוץ-בנקאית ותנאים טובים. כמו כן אין צורך לבדוק אם מדובר בהלוואה חוקית, והסיכונים בהלוואות מבנקים הם נמוכים יחסית לאלה שבהלוואות מסוגים אחרים.

מי יכול לקבל הלוואות מבנקים?

הלוואות מבנקים אפשר לקבל אם אתם עומדים בקריטירונים של הבנק שנותן את ההלוואה. בדרך כלל מדובר בקריטריונים סבירים, אך כמובן שברגע שמדברים על קהל שמחפשים הלוואות, יהיו הרבה אנשים שלא יעמדו בתנאים ולכן לא יוכלו לקבל את ההלוואה.

התנאים הנפוצים הם משכורת קבועה, כשההוצאת החודשיות נמוכות מהמשכורת בכך יוצא שכל חודש, יש לכם קצת כסף ש"נשמר" בבנק. הכסף הנשאר בסוף החודש מראה שאתם לא חיים על השקל ולכן סביר שתוכלו לעמוד בהחזרים.

כמו כן הבנק עלול לדרוש הוא ערבים או בטוחונות. בדרך כלל מבקשים אחד מהם, לפחות, וכמובן, המטרה היא שאם אתם לא תעמדו בהחזרים, הבנק עדיין יקבל את הכסף שלהם בחזרה.

דברים נוספים שירצו לדעת הוא שאין לכם הרבה צ'קים חוזרים, ושאתם עומדים בתשלומים של האשראי. הבנק ירצה לבדוק שאתם לא באוברדראפט (מינוס), החשבון שלכם לא מוגבל, ושלא לקחתם הרבה הלוואות בנוסף להלוואה שאתם מבקשים מהם.

שימו לב, שהבנקים עובדים בשיתוף פעולה ולכן אם אתם מבקשים הלוואה מבנק אחר כי הסתבכתם עם הבנק שלכם, סביר שהבנק השני כבר יגלו  לבד את מצב החשבון שלכם ולא יסכימו לתת לכם הלוואה.

להלוואות מבנקים יש יתרונות וחסרונות, לרוב מדובר בהלוואה בטוחה מאד אך כזו שלא כולם יכולים לקבל.

 

לפניכם עוד מסלולים לסוגי הלוואות שונים הקשורים להלוואות מהבנקים ומגופים חוץ בנקאיים –

מעוניינים בקבלת הלוואות בכרטיס אשראי בנקאי או חוץ בנקאי? היכנסו אל עמוד – הלוואות בכרטיס אשראי, קראו את המידע העשיר בנושא זה, ומלאו פרטיכם בטופס האתר לקבלת שירות נציגי החברה.

לחצו לקבלת הלוואות בנקאיות דרך חברת פור יו הלוואות. במסלול זה של הלוואות בנקאיות תוכלו לקבל ליווי פיננסי צמוד מיועצים פיננסים אשר ילוו אתכם בקבלת הלוואה דרך הבנק וקבלת ריביות נמוכות ביותר.