הלוואות לרכבים

רכישת רכב היא לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית – חשוב לתכנן אותה היטב

רכישה של רכב חדש היא לא אירוע שמתרחש בחיים שלנו בכל יום בשבוע. למעשה, לעתים קרובות אנחנו דוחים את הרכישה הזאת ככל שנוכל, משום שמדובר בהשקעה עצומה מבחינה כלכלית.

תוכן עניינים

מלאו פרטיכם
לבדיקת זכאות להלוואה

אנחנו מנסים לתקן את הרכב הישן שלנו – אנחנו לוקחים אותו למוסך, מזמינים אנשי מקצוע מחשמלאים ועד מנעולן לרכב, הכל במטרה לשמור על הרכב שלנו – אבל בשלב מסוים שום מנעולן לרכב או מכונאי רכב כבר לא יסייע, ואנחנו זקוקים לרכב חדש.

במצבים כאלה, במרבית המקרים לא יהיה לנו את הכסף המזומן הנדרש עבור רכישה זו – ואנחנו נצטרך לפנות לאפשרות של הלוואה כזו או אחרת עבור רכישת הרכב.

מהן האפשרויות בתחום זה, ולמי אנחנו צריכים לפנות לשם כך – נבין במאמר זה.

מהן ההלוואות הקיימות בשוק כיום עבור רכבים? למי צריך לפנות לצורך הלוואות אלה?

 • הלוואות אפשריות לרכב – כשלוקחים הלוואה לרכב, ישנן אפשרויות בסיסיות ביותר של הלוואה במתווה רגיל – שיכולה להיות הלוואה בנקאית או הלוואה מחברה חוץ בנקאית שיודעת להתאים את מתווה ההלוואות שלה לצורך שלכם.
  עם זאת, בכל מה שנוגע לתחום ההלוואות עבור רכישה של רכבים, המתווה המוכר והפופולארי יותר הוא זה של ליסינג.ליסינג היא שיטת הלוואות שבה חברה חיצונית (חברת ליסינג) היא זו שרוכשת את הרכב, והלקוח הפרטי משלם לה סכום ראשוני עבור אותו רכב, ולאחר מכן סכומים חודשיים קבועים שמתאימים לצרכים שלו.

  בתום תקופת הליסינג, הלקוח יכול לרכוש את הרכב במלואו עם הסכום שנותר לו לשם כך, או להחליף אותו ברכב חדש אותו תרכוש חברת הליסינג.

  זוהי שיטה שמאפשרת לנו לרכוש רכבים מדגמים חדשים ואיכותיים – גם בתשלומים חודשיים הגיוניים שמתאימים לנו.

 • למי צריך לפנות? התשובה לשאלה הזאת כבר נמצאת ממש כאן – עבור הלוואה לרכב במתווה של ליסינג, עלינו לפנות לחברת ליסינג.ישנן חברות ליסינג שונות בתחום כיום, וישנן גם חברות רכב שונות שמציעות תנאי ליסינג ללקוחות פרטיים.

  חשוב להדגיש שלא חייבים להשתעבד לחברת הליסינג, ובמידה ויש לכם סכום כסף זמין וגדול עבור רכישת רכב, בהחלט יתכן שהלוואה חיצונית כזו או אחרת, במתווה שמתאים לכם ועל סכומים שפויים – היא פתרון שמתאים לכם יותר.

  במצבים כאלה, לא בטוח שכדאי לכם לפנות לבנק – כדאי גם לבדוק אפשרויות של חברות חוץ בנקאיות שיודעות להתאים לתנאים שלכם.

זקוקים לקבלת הלוואות בהחזר צ'קים בריביות מהנמוכות בשוק? היכנסו אל עמוד – הלוואות בהחזר צ'קים לקבלת מידע נוסף.

ברכישת רכב, חשוב לכם לתכנן את מתווה ההלוואה והפירעון בצורה מדויקת

רכישה של רכב היא לא עניין של מה בכך מבחינה כלכלית, ואתם צריכים לתכנן אותה בצורה איכותית בכל מה שנוגע להלוואה שאתם לוקחים, ולפירעון ההלוואה הזאת לאורך השנים.

כך, הלוואה לרכב תוכל להיות בדיוק מה שנחוץ לכם – ולא להעיק עליכם יותר מדי לאורך זמן.

מחפשים הלוואה לחגים שתעזור לכם במימון החג והקניות הנלוות לחג? היכנסו אל עמוד – הלוואה לחגים לקבלת שירות זה.