הלוואה לפתיחת עסק

איך לקחת הלוואה לפתיחת עסק? בעת פתיחת עסק חדש, אילו אופציות מימוניות עומדות לרשותכם? מי עשויים להעמיד לרשותכם את ההון שדרוש לכם?

תוכן עניינים

חיפוש הלוואה לפתיחת עסק
מלאו פרטיכם
לבדיקת זכאות להלוואה

הלוואה – לא בכל מחיר

כל מי שעומדים בפני פתיחת עסק משוכנעים שהעסק שלהם יהיה פצצה. הוא בטוח יצליח – אין בכלל מה לחשוב אחרת.

המציאות קצת שונה ועסקים צעירים רבים לא עומדים בציפיות, לא מצליחים או אפילו נכשלים תוך שנה או שנתיים. יש תחומים שבהם הסיכון גבוה, יש כאלה שבהם הסיכון קטן יותר, אבל תמיד יש סיכון.

– לכן, אם אין לכם ההון הדרוש לפתיחת עסק ואתם צריכים הלוואה, נהגו בזהירות: קחו הלוואה בגובה שתוכלו להחזיר גם אם העסק ייכשל ובתנאים שלא יפילו אתכם לקרשים.

– והכי חשוב – התרחקו מהשוק האפור.

כמה סוגי הלוואות


הלוואה בנקאית

בין אם מדובר בסניף הבנק שלכם, ובין אם מדובר בבנק אחר, הרעיון הוא לקיחת הלוואה בריבית בנקאית ידועה וקבועה לצורך פתיחת העסק.

הבנק ירצה לדעת מי ומה אתם, לראות תוכנית עסקית ולהבין מה אתם הולכים לעשות עם הכסף שלו. כמו כן, הוא ירצה כמובן לדעת מהו כושר ההחזר שלכם. אם לא תראו לו ולא יהיו לכם בטחונות מתאימים – הוא לא ילווה לכם כסף.

הלוואות בערבות המדינה

הלוואות בנקאיות במסלולים מוגדרים לעסקים קטנים, שהמדינה היא הערבה להן.

לא מדובר על כל הסכום, ותמיד תצטרכו לסכן משהו משלכם, אבל אם תהיה לכם ערבות מדינה, תוכלו להתחייב רק על הסכום שאותו באמת תוכל להחזיר גם אם לא תצליחו.

מעוניינים בקבלת הלוואות לדירה? היכנסו אל הקישור הבא ומלאו פרטיכם – הלוואות לדירה.

הלוואה מעמותות שונות

בישראל פועלות עמותות וארגונים ללא מטרת רווח, שמלווים כסף לאנשים לצרכים שונים – כולל הקמת עסק.

בפריפריה ובאזורי הגליל והנגב ישנם מסלולי עידוד השקעות (ריבית נמוכה, ערבות מדינה) ולצד אלה ניתן לקבל הלוואות גם מהסוכנות הציונית ומארגונים אחרים.

הלוואה ישירות מאנשים או גופים פרטיים

חברים, בני משפחה ומכרים שונים, כולם יכולים להיות מועמדים להזרמת הון. במקרים רבים המודל שמיטיב עם כל הצדדים הוא כסף תמורת מניות וסוג של כניסה לשותפות, או שילוב של הלוואה וחלק שהוא השקעה.

היכנסו לקישור הבא לקבלת הלוואות לפתיחת עסק בתנאים מעולים דרך חברת פור יו.

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

גוף זה – עמותה ללא כוונת רווח – נתמך על ידי  יהודים מכל העולם, ולרשותו עומד הון של כמעט מיליארד ש"ח. הוא מעניק הלוואות ללא ריבית של עד 90,000 ש"ח לבעלי עסקים קטנים שהמחזור החודשי שלהם נמוך מ- 150,000 ש"ח בחודש, וזה כולל גם הון להקמת עסק.

רוצים לקבל ייעוץ לפתיחת עסק?

היכנסו לכתובת פתיחת-עסק/הקמת-עסק/www.b144.biz , בה תמצאו שפע של טיפים, עצות שונות ומאמרים בתחומי הניהול והשיווק.