הלוואה למימון יאכטה

עלויות החזקתה של יאכטה

יאכטה היא ללא ספק כלי רכב יקר למדי, ויש סיבה טובה לכך שהיא נתפסת כסמל סטטוס שרק העשירים ביותר מרשים לעצמם להחזיק. עלויות הדלק הן דוגמה טובה למחיר הגבוה שיידרש מבעלי היאכטה, כמו גם עלויות העגינה במרינה ועלויות תפעול נוספות.

תוכן עניינים

מלאו פרטיכם
לבדיקת זכאות להלוואה

כאשר מוסיפים לעלויות הגבוהות הללו גם את מחיר היאכטה עצמה ואת מחירי הציוד הנדרש לרבות ריהוט, אוכל ומערכת הגברה, מגיעים לסכומים מרשימים מאוד.
אפשר להבין, אם כן, מדוע אנשים רבים אולי חולמים על ספינת הפאר אבל נמנעים מרכישתה.
עם זאת, זוהי גם הזדמנות עסקית עבור יזמים שמבינים את הצורך הקיים מפעם לפעם, את הכמיהה לחיי הזוהר והפאר. השכרת יאכטות לאירועים מיוחדים היא בהחלט אטרקציה משמעותית שיכולה לפרנס את בעלי היאכטות.

מי הוא קהל היעד שלכם?

מי שבבעלותו יאכטה, או מי שמתעניין ברכישתה, בוודאי תוהה מה הן ההזדמנויות העסקיות שנלוות לספינה הגרנדיוזית.
נסו לחשוב על שורה ארוכה של אירועים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקות, ימי גיבוש ואפילו הצעות נישואין.
כל אחד מאלה ועוד רבים אחרים נעשים יוקרתיים, מפנקים וחווייתיים עוד יותר כאשר הם נחגגים על גבי יאכטה מפנקת עם יין איכותי, גלים ושמיים כחולים.

צעירים רבים מבקשים לתכנן כיום מסיבת רווקים על יאכטה, גברים שרוצים להפתיע את בנות הזוג עם הצעת נישואין רומנטית ומרגשת עושים זאת בלב הים ואין חגיגת יום הולדת שמחה יותר מזו שמתקיימת על יאכטה מוקפת גלים, ים כחול ושמש מלטפת.

השאלה שמלווה היום לא מעט יזמים ובעלי עניין היא כמובן, איך אפשר לממן יאכטה כדי שניתן יהיה להציע אותה להשכרה וליהנות מתשואה על נכס שהוא ללא ספק נכס יקר למדי.

מעוניינים בקבלת הלוואות אונליין בתנאים מעולים? הקליקו אל – הלוואות אונליין וקראו את הנושא במאמר. מלאו פרטיכם לאחר שקראתם על אופן המסלול.

הלוואה למימון יאכטה

עלויות גבוהות, מחיר קנייה לא מבוטל, תחזוקה שוטפת ותקציב שיווק.
כשמחשבים את כל הסכומים הללו יחד, אין ספק שרכישתה של יאכטה אחת שמיועדת להשכרה, היא הוצאה יקרה מאוד.
עסק שחושב עוד כמה צעדים קדימה ומתכנן רכישתה של יאכטה נוספת, אולי אפילו שתיים, יודע כי ההוצאה צפויה להיות גדולה עוד יותר.

מי שברשותו הון עצמי מספק בהחלט יכול להרגיש הקלה משמעותית, על אף שגם במקרים אלה יש לזכור כי לצד העלויות החד-פעמיות הצפויות לצורך הקמת העסק (רכישת ציוד, בירוקרטיה וכיו"ב) ישנן גם עלויות תפעול לא מבוטלות שאליהן יש להיערך.

הלוואה למימון יאכטה היא אחת הדרכים היעילות והטובות ביותר להגיע אל המטרה ולהתחדש ביאכטה חדשה שתתאים בדיוק לצרכי העסק, גם בראשיתו וגם בהמשך הדרך, ככל שיעלה הצורך בהרחבת הפעילות העסקית, השיווקית והתפעולית.

בדקו היטב איזו הלוואה אתם לוקחים, באילו תנאים והיכן, וללא ספק תוכלו להתניע את התהליך שבסופו יהיה בידכם עסק עם פוטנציאל רב לתשואה מרשימה ביותר.

מעוניינים בקבלת הלוואות לשיפוץ היאכטה? היכנסו אל עמוד – הלוואות לשיפוץ לקבלת פרטים נוספים על מסלול זה.